باشگاه خبرنگاران/ با شروع تعطیلات تابستانی و تعطیلی دانش‌آموزان بازار بازی‌های متنوع شهربازی بسیار داغ است. در این روزها والدین به همراه فرزندانشان برای تفریح به این مکان‌ها می‌روند تا از هیجان و ترس بعضی از وسایل بازی لذت ببرند. اما در این میان ممکن است حوادث تلخی رخ دهد که این تفریح را به عزا تبدیل نماید.
مسلماً ایمنی دستگاه‌های بازی بسیار حائز اهمیت است و مسئولان باید دقت بیشتری داشته باشند تا فاجعه بزرگی رخ ندهد. اما متاسفانه در یکی از شهربازی‌های هند به این امر توجه نشد و شهروندان هندی سوار وسیله‌ای بسیار خطرناک و پرهیجان شدند، بی‌خبر از اینکه چه اتفاقی در انتظار آنهاست.
این وسیله بازی دارای دو جایگاه ۱۲ نفره است که با کابل‌های بلندی تا ارتفاع ۴۵ متری صعود می‌کند و ناگهان از آن ارتفاع به سمت پایین حرکت می‌نماید. اما ناگهان کابل یکی از جایگاه‌ها پاره می‌شود و به پایین سقوط می‌نماید. شانسی که سرنشینان این وسیله آورند، این بود که در ارتفاع کمی از سطح زمین این کابل پاره شد و به زمین افتاد و خوشبختانه هیچ کس آسیب جدی ندید.
پلیس محلی در گزارشی گفت که اگر این اتفاق در ارتفاع ۴۵ متری رخ می‌داد هیچ کس زنده نمی‌ماند اما در این حادثه سرنشینان به طور معجزه‌آسایی نجات پیدا کردند.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید