باشگاه خبرنگاران/ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است درگیری شدید یک مشتری با یکی از کارمندان رستوران مک دونالد در استرالیا را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو که توسط یکی از مشتریان و با تلفن همراه تهیه شده است مشاهده می‌شود این زن جوان در حالی که به همراه دوستش بر سر کارمند رستوران فریاد می‌کشند او با مشت به کارمند حمله‌ می‌کند و سپس به سمت او آب دهان پرتاب می‌کند.

کارمند رستوران که لباس قرمزرنگ بر تن دارد پس از پرتاب مشت توسط زن جوان، کارمند رستوران خود را از مقابل کانتر به عقب می‌کشد. این ویدئو نشان می‌دهد که پس از این درگیری یک مرد میانسال مداخله و این زن جوان را از مقابل کانتر رستوران و صحنه درگیری دور می‌کند. این حادثه صبح روز چهارشنبه و در جنوب پرت واقع در غرب استرالیا رخ داد.

پس از این درگیری یک سخنگوی رستوران مک دونالد با غیرقابل قبول خواندن چنین رفتار‌هایی گفت: "چنین رفتار‌هایی کاملاً غیرقابل قبول است. ما اقدامات لازم برای ارتقاء ایمنی کارمندان خود را انجام خواهیم داد. ما ویدئوی ضبط شده توسط دوربین‌های مداربسته رستوران را به پلیس ارائه داده‌ایم و آن‌ها در حال بررسی و تحقیقات در مورد این اتفاق هستند.

وقوع این درگیری در یکی از شعبه‌های رستوران مک دونالد در استرالیا در حالی خبرساز می‌شود که دو هفته پیش نیز ضرب‌وشتم یک مشتری توسط کارمند یکی از رستوران‌های مک دونالد در شهر لندن خبرساز شده بود.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید