باشگاه خبرنگاران/ رانندگانی که عصر سه‌شنبه در یکی از اتوبان‌های ایالت جورجیای آمریکا در حال رانندگی بودند ناگهان با صحنه‌ای غافلگیرکننده روبرو شدند. هزاران دلار اسکناس در حالی که در قسمتی از اتوبان روی زمین ریخته شده بود تعجب رانندگان را برانگیخت. بلافاصله رانندگان در کنار و وسط اتوبان خودرو‌های خود را متوقف کردند و اقدام به جمع آوری اسکناس‌ها کردند.

یکی از ویدئو‌هایی که توسط رانندگان عبوری تهیه شد رانندگان را در حالی که خودرو‌های خود را در کنار اتوبان پارک کرده و در حال جمع آوری اسکناس‌ها بودند نشان می‌دهد. در این ویدئو صفی از خودرو‌های مختلف از خودرو‌های سواری تا کامیون حمل چوب که در کنار اتوبان متوقف شده است و رانندگان آن مشغول جمع‌آوری دلار هستند دیده می‌شود. ظاهراً بر اثر باز شدن درب کامیون حمل پولی که از این اتوبان در حال عبور بود حدود ۱۷۵۰۰۰ دلار در اتوبان ریخته شده بود.

در اطلاعیه‌ای که پلیس در صفحه فیسبوک خود منتشر کرده آمده بود: "ساعت ۸ عصر روز گذشته ماموران پلیس به اتوبانی در جورجیا فرا خوانده شدند. بر اثر باز شدن درب کامیون حمل پول مبالغ زیادی دلار به داخل اتوبان ریخته شد. ماموران پلیس تنها توانستند صد‌ها دلار از این اسکناس‌ها را جمع آوری کنند. حدود ۱۵ خودرو در کنار اتوبان توقف کرده بودند و رانندگان آن اقدام به جمع کردن اسکناس‌ها کردند. "

گفتنی است؛ پلیس آمریکا از این رانندگان درخواست کرده است تا اسکناس‌های جمع آوری شده را به پلیس تحویل دهند.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید