انتخاب/ بسیاری از افراد در سراسر جهان به دلایل مختلف به گیاهخواری روی می آوردند. اما تغییر رویه شدید آن هم در شرایطی که یک فرد سالها گیاهخوار بوده بسیار عجیب به نظر می رسد.
گلوریا سوزا مادر یک خانواده کوچک و سه نفری است که در اقدامی عجیب از سالها گیاهخواری به گوشت خواری صرف روی آورده و حتی حاضر نیست یک لیوان اسموتی گیاهی بنوشد.
گلوریا زاسو، شوهرش توماس و پسر دوساله آنها ایزاک، اکنون یک رژیم غذایی کاملا گوشتی دارند به این معنی که حتی در وعده صبحانه استیک نیمه خام یا حتی گوشت خام می خورند. این زن و شوهر به ندرت به پسر خود میوه یا سبزی می دهند. جالب است بدانید گلوریا حدود 30 سال گیاهخوار بوده است.
او گیاهخواری را زمانی که تنها 12 ساله بود شروع کرد و این روند را در سه دهه بعدی ادامه داد. این ماجرا حتی پس از تولد پسر او اسحاق ادامه یافت و گلوریا دست از گیاهخواری بر نداشت تا این که دچار درد وحشتناکی در دست و پای خود شد تا جایی که حتی حدس زده شد دچار سرطان است. او به توصیه پزشک خود برخی تغییرات را در رژیم غذایی خود آغاز و شروع به مصرف گوشت کرد. پس از مدتی که از مصرف گوشت و محصولات حیوانی گذشت بهبودی او روند چشمگیری پیدا کرد تا جایی که گلوریا نیز به محصولات گوشتی به شدت وابسته شد و حجم سبزیجات را روز به روز کمتر کرد.
اما نحوه مصرف گوشت در خانواده کوچک لیزا اکنون بسیار افراطی شده است و او تقریبا لب به سبزیجات نمی زند. این موضوع در مورد کودک دو ساله و همسرش نیز صدق می کند. او در این خصوص می گوید: "افراد مختلف در شبکه های اجتماعی به خاطر تصمیمم به من فحاشی می کنند. خصوصا درباره عدم مصرف سبزیجات توسط ایزاک اما به عنوان یک مادر بیش از دیگران به فکر فرزندم هستم و حال ایزاک خوب است. "

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید