انتخاب/ یک کارمند اداره پست بریتانیا با روش عجیب خود در ارسال مرسوله پستی سوژه شبکه های اجتماعی شد. او به جای تحویل عادی بسته، آن را از پنجره خانه گیرنده روی تخت وی انداخت.
این روزها بسیاری از افراد برای پیغام رساندن به یکدیگر از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند اما برای ارسال برخی برگ ها یا محموله ها هنوز هم به اداره پست نیاز است. یک کارمند اداره پست بریتانیا که به نظر کمی تنبل می رسد از روشی جدید و عجیب برای ارسال نامه استفاده می کند.

ماجرا این است که روز گذشته، لورا چیستی، 27 ساله پس از بازگشت به خانه از سر کار یک بسته و نامه همراه با یک یادداشت در تخت خواب خود پیدا کرد. روی نامه نوشته شده بود: "پنجره بالایی باز بود و من نامه را داخل آن انداختم." این جمله عجیب نشان می داد این نامه رسان به جای بالا رفتن از پله ها و قرار دادن نامه در صندوق پستی یا پشت در خانه گیرنده تصمیم گرفته یک پرتاب صد امتیازی داشته باشد و ضرب دست خود را امتحان کند.

اما لورا یعنی گیرنده این بسته واقعا ناراحت شد و با ارسال عکس این بسته در فیس بوک خود نوشت: "از پست سلطنتی برای این نوع تحویل مرسولات سپاسگذاری می کنم!" به نظر می رسد این پیغام فیس بوکی به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفت و در عرض چند ساعت 8 هزار بازدید کننده و بیش از 8400 مورد به اشتراک گذاری داشته است.

هویت این پستچی تنبل افشا نشده اما بسیاری در فضای مجازی او را بی مسئولیت خوانده اند. البته برخی نیز این کار او را نوعی شوخ طبعی دانسته و آرزو کرده اند دچار مشکل خاصی نشود.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید