انتخاب/ به نظر می رسد ماجرا منطقه 51 از حالت فان و شوخی خارج شده و اندک اندک در آستانه تبدیل شدن به یک بحران ملی است. درواقع به نظر می رسد ایالات متحده در تاریخ بیستم سپتامبر برابر با بیست و نهم شهریور ماه با یک فاجعه رو به رو خواهد شد.
طی روزهای گذشته ماجرای منطقه 51 به دفعات در خبرها ذکر شده است. همه چیز به یک کمپین فیس بوکی مرتبط است که مردم آمریکا را دعوت می کند برای کشف اسرار منطقه حفاظت شده و نظامی 51 راهی آنجا شوند. اما نکته مهم این است که متن این دعوتنامه بسیار عجیب است و به مردم می گوید حتی اگر گلوله شلیک شد باید به راه خود ادامه دهند.

تا این لحظه بیش از 2.5 میلیون نفر در این رویداد ثبت نام کرده اند و تصور کنید اگر حتی حدود نیمی از این تعداد یعنی 1 میلیون نفر واقعا در این رویداد شرکت کنند چه خواهد شد؟! بر همین اساس است که یک هتل کوچک در نزدیکی پایگاه هوایی نوادا (حدود 26 مایلی) به طور کامل رزرو شده است.

به گفته مدیر این هتل تمامی اتاق های هتل برای شب حمله رزرو شده اند و حتی 30 هکتار زمین اطراف هتل نیز برای چادر زدن بازدید کنندگان در حال رزرو است و تا این لحظه 60 نفر برای چادر زدن اطراف هتل جا رزرو کرده اند. مدیر هتل که کانی وست نام دارد می گوید تا کنون این همه مشتری نداشته و از این ماجرا شوکه شده است. او در این باره می گوید:" به عنوان یکی از اهالی این منطقه مطمئنم در منطقه 51 هیچ خبری نیست اما به هر حال این ماجرا به نفع من و هتلم تمام شده است."
جالب است بدانید حتی "استراتژیست اصلی" این رویداد، جکسون بارنز، روی صفحه اصلی این رویداد نوشته است که این رویداد شوخی است. به نظر می رسد خود بارنز نیز از 2.5 نفر شوکه شده است یا شاید می ترسد این ماجرا تبدیل به یک بحران ملی شود.

وی در صفحه فیس بوکی خود خطاب به دولت نوشت: "سلام دولت ایالات متحده، این یک شوخی است، و من واقعا قصد ندارم که این طرح را پیش ببرم. من فکر کردم این کار خنده دار خواهد بود و من مسئول نیستم اگر مردم تصمیم بگیرند واقعا به منطقه 51 حمله کنند."ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید