نمناک/ آقای "اندی تیت" 44 ساله تصمیم به انجام دادن کاری گرفت که تا کنون هیچ شخصی آنرا انجام نداده است .ایده او تبدیل کاربری ماشین به یک آکواریوم دراماتیک بود. وی برای عملی کردن ایده خود،شروع به کار کرد و پس از گذشت 10 ماه توانست به رویایی که در 12 سالگی اش به آن فکر می کرد برسد. وی برای عملی کردن رویای دیرینه خود در تابستان سال 2017 میلادی پس از گذشت 10 ماه ماشین نیسان میکرا خود را به یک ماشین آکواریومی دراماتیک تبدیل کرد.
همچنین ابعاد این آکواریوم رویایی 3.6 * 1.2 متر است.او ابتدا شروع به درز گیری ماشینش کرد و سپس با استفاده از یک لایه چوب و چسب در اطراف آن ،کف ماشین را عایق بندی کرد، سپس برای درخشیدن آکواریوم در طول شب از تعدادی چراغ در داخل و خارج ماشین خود استفاده کرد. همچنین آقای اندی تیت علاوه بر کار خود در گمرک،در صفحات مجازی شروع به گذاشتن ویدئو های آموزشی از آکواریوم دراماتیک خود کرد و به همین دلیل در صفحات مجازی نیز محبوب است .
وی اغلب ویدئو کوتاه در مورد نحوه نگه داری ماهی ها،غذا دادن به ماهی ها،ساخت آکواریوم و... را در صفحات مجازی برای اطلاع یافتن افرادی که به داشتن یک آکواریوم علاقمند هستند،به اشتراک می گذارد. به گفته آقای اندی،وی تصمیم به انجام دادن ایده ایی خلاقانه برای ماه های آتی گرفته است و گویی این آقا مجددا طرفدارانش را شگفت زده خواهد کرد.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید