نمناک/ انسان ها از گذشته تا هم اکنون موفق به دوستی با تعداد زیادی از حیوانات شده اند. نظر شما درباره دوستی با تمساح چیست؟! آقای " Juan Cerdas " از کاستاریکا تفریح عجیب و در عین حال جالبی دارد که شاید تعداد افرادی که می توانند آنرا انجام دهند، از تعداد انگشتان دست هم کمتر باشد! آقای جوآن هر چند مدت یکبار و یا حتی روزانه به رودخانه " Tarcoles " واقع در استان " Puntarenas " می رود که این رودخانه یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین جمعیت تمساح در جهان است که گونه های مختلفی در آنجا زندگی می کنند.

برخی از تمساح هایی که در اینجا زندگی می کنند، از گونه های آمریکایی هستند که معمولا در فلوریدا یافت می شوند و گاها می توانند به طول 5 متر یا بیشتر و وزن بالای 100 کیلوگرم برسند! سرگرمی جوآن این است که در مقابل گردشگران به تمساح ها غذا می دهد و یا حتی بعد از برقراری ارتباط با آنها، شروع به بوسیدن آنها میکند که قطعا کار خطرناک و شوکه کننده است.

با این وجود این رودخانه در سال های اخیر تبدیل به یک جاذبه گردشگری شده است که گردشگران متعددی از این منطقه بصورت سالانه بازدید می کنند و جوآن هم بی تاثیر نبوده است! این در حالی است که تمساح های این منطقه بی حاشیه نبوده اند و در چند وقت اخیر یکی از ساکنین محلی را خورده بود.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید