نمناک/ حیوانات به دلیل ارتباط مستقیم با محیط زیست ممکن است با خوردن غذاهای آلوده، برخی بیماری های خطرناک را به بدن خود منتقل سازند و در نهایت این باکتری ها و انگل ها می توانند منجر به مرگ زودرس آنها شود و برای جلوگیری از این گونه آسیب ها باید آنها را به پزشک حیوانات معرفی کنید تا هر چه سریع تر درمان شوند.

یک مادر 45 ساله به نام " موریا برادی " بعد از حمله گربه به دست چپ او، مبتلا به بیماری ناشی از باکتری " استافیلوکوک اورئوس مقاوم به متی سیلین " یا به عبارتی " مرسا " شد که بر اثر این ابتلا او به بیماری گوشتخوار که نوعی عفونت است مبتلا شد. این عفونت می تواند بافت نرم بدن را مورد تعرض قرار دهد.

گربه وحشی به او در حیاط خانه اش حمله کرده بود که عوارض آن یک هفته بعد از حمله بر روی دستش ظاهر شد. او این گونه احساس کرده بود که ممکن است جانش را از دست بدهد. با این حال بعد از حمله گربه به او، کلیه هایش با عفونت شدیدی روبرو شدند که پزشکان ناچار به جراحی دست باد کرده او شدند و به همین دلیل میزانی از پوست دستش را برش دادند.

موریا که مادر دو دختر است، در مصاحبه ای گفت که زنده ماندن او یک شانس می باشد چرا که دستانش به شدت متورم شده بودند و جراحی دست او 5 و نیم ساعت طول کشید. گرچه هنوز هم دست او متورم است اما خوشبختانه توانست از خطر این باکتری کشنده به میزان زیادی رهایی یابد.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید