انتخاب/ هتل را می توان یکی از کشورهای زیبای نیمکره شمالی دانست. کشوری با مردمی شاد که هر سال میزبان میلیونها گردشگر است. با این وجود انتخاب یک هتل از مجموعه هتل های این کشور کار ساده ای نیست.
هتل شناور سوئد یکی از زیباترین هتل های این کشور است که با نمایی زیبا و خیره کننده توجه همگان را به سمت خود جلب کرده است. این هتل نورانی به آرامش خاص خود مشهور شده است.
اگر راهی این اقامتگاه می شوید می توانید خود را برای اقامت در یک هتل زیبا رو به قطب شمال آماده کنید. درواقع هتل Arctic Bath یک هتل شگفت انگیز در شمال سوئد است که دقیقا وسط یک رودخانه یخ زده واقع شده است.خبر افتتاح این هتل حدود شانزده ماه پیش مطرح شد، اما هنوز تا مرحله افتتاحیه رسمی زمان لازم است.
این هتل تنها شش اتاق قابل رزرو دارد. افراد می توانند بر اساس سلیقه خود اتاق مورد نظرشان را انتخاب کنند و این اتاق می تواند در بخش کاملا یخ زده رودخانه باشد یا بین آب های شناور قرار بگیرد. در این هتل زیبا سیستم تهویه هوای قوی، سیستم گرمایشی و دسترسی رایگان به وای فای وجود دارد.
بخش آب گرم هتل دارای یک اتاق ماساژ، چهار سونا جداگانه، یک حمام گرم و یک حمام سرد در فضای باز است. درواقع این بخش ویژه افرادی است که دوست دارند در هوای سرد حمام گرم کنند. با این همه امکانات شاید برای شما سوال شده باشد که قیمت اقامت در این هتل چگونه است. تجربه اقامت 5 روزه (شامل پنج وعده صبحانه و ناهار) 5040 دلار بدون پرواز است.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید