انتخاب/ این زوج با سه دهه اختلاف، به نوعی رکورددار فاصله سنی بین زوج های معاصر شده اند. آنها از سوی بسیاری از افراد مورد تمسخر واقع می شوند اما به نظر می رسد این موضوع تاثیری در عشقشان به یکدیگر نمی گذارد.
این زوج می گویند شما نمی توانید انتخاب کنید که چه کسی را دوست داشته باشید یا چه کسی شما را دوست داشته باشد، همه چیز اتفاقی است و مهم این است که عشق واقعی را در زندگی خود پیدا کنید. چلسی 22 ساله و بروس 52 ساله استو این دو نفر اولین بار در سال 2017 یکدیگر را در یک کافی شاپ ملاقات کرده اند.از آن زمان به بعد، آنها در عاشق یکدیگر شدند و هشت ماه بعد نیز پیمان زناشویی بستند.

جالب است که والدین چلسی با انتخاب همسر 52 ساله اش مشکلی نداشتند اما غریبه ها نمی توانند در برابر این انتخاب متفاوت سکوت کنند یا آنها را مسخره نکنند. اما چلسی و همسرش کوچکترین توجهی به افرادی که آنان را تحقیر می کنند ندارند. چلسی می گوید: "بسیاری از پیشخدمت ها در رستوران تصور می کنند من فرزند یا نوه چلسی هستم. حتی یک بار یک پیشخدمت از من تشکر کرد که هنوز تا این حد با پدرم صمیمی هستم که با او به رستوران می روم. بسیاری نیز در خیابان به ما خیره می شوند و پچ پچ می کنند اما این ها مانعی برای علاقه من به بروس نیست."
بروس نیز می گوید که در طول دو سال زندگی مشترکشان حتی یک بار هم با یکدیگر بحث نکرده اند.او تاکید کرد: "من هرگز تصور نمی کردم که چلسی بتواند به من علاقه مند شود یا قادر به گفتگو با من باشد اما او طرز فکری شبیه به من دارد و ما به سرعت عاشق یکدیگر شدیم."
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید