نمناک/ مرد مسن 72 ساله اخیرا به دلیل درد شدید در گلو به همراه خونریزی و همچنین سخت بودن استنشاق، به بیمارستانی در بریتانیا منتقل شد نتایج ازمایش گویای گیر افتادن شیء عجیب در گلو او بود. این بیمار ناشناس که هنوز نامش منتشر نشده است، از قرار معلوم چند وقت اخیر به دلیل وجود توده مضر در شکم، مورد جراحی قرار گرفت که برای آماده شدن با استفاده از دستگاه متصل به ماسک صورت بی هوش شد.

او دارای دندان مصنوعی در دهان خود بود که متاسفانه در حین عمل آنها را خارج نکرده بود و معتقد بود که دندان های او در بیمارستان گم شده است! غافل از آنکه دندان های مصنوعی او در گلویش پریده بودند! 6 روز بعد از عمل به بیمارستان رفت و به دلیل خونریزی در گلو و همچنین سخت بودن استنشاق شاکی بود!

پزشکان از این بابت زیاد نگران نبودند چرا که عمل جراحی خود را به بهترین شیوه ممکن انجام داده بودند و به همین دلیل او را با تعریف کردن برخی آنتی بیوتیک ها به خانه فرستادند. طولی نکشید که او با همان علائم دو روز بعد به بیمارستان بازگشت که پزشکان تصمیم به عکسبرداری از گلو او کردند!

نتایج آزمایش شوکه کننده بود! آنها به هیچ وجه نمی توانستند باور کنند! دندان های مصنوعی او در گلویش گیر افتاده بود و اما آنتی بیوتیک هایی که نیز برای او نسخه پیچ شده بود کارآمد نبود چرا که هیچ دارویی را نمی توانست بخورد! گلوی او بسته شده بود! خوشبختانه در نهایت دندان های مصنوعی از گلوی او خارج شدند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید