k ٤.٣
٢

باشگاه خبرنگاران/ تب رسیدن به شهرت یکی از بدترین آفت‌های شبکه‌های اجتماعی است. به همین منظور برخی افراد برای رسیدن به این شهرت مجازی یا برای بدست آوردن پول، دست به هر اقدام دیوانه‌واری می‌زنند؛ غافل از اینکه این اقدامات اگرچه شهرتی گذرا برای این افراد به همراه دارد، اما می‌تواند تبدیل به فجایعی بزرگ شود و جان صدها نفر را به خطر بیندازد؛ مانند مرد جوان هندی که برای تهیه ویدئویی پربازدید برای کانال یوتیوب خود در اقدامی جنون‌آمیز یک کپسول گاز مایع (ال پی جی) را روی خط ریل قطار قرار داد.
در این ویدئو که این مرد جوان در کانال یوتیوب خود منتشر کرده مشاهده می‌شود در حالی که کپسول گاز مایع روی ریل قرار داده شده است پس از اصابت به قطار با شدت زیادی به اطراف پرتاب می‌شود.
کنگارا رامیردی که فارغ‌التحصیل رشته فناوری از یکی از دانشگاه‌های هند است پس از انتشار این ویدئو در یوتیوب توسط پلیس دستگیر شد. کنگارا ۴۷ ویدئو که بیشتر آنها شامل قرار دادن اشیاء خطرناک مانند ترقه، اسباب بازی روی ریل قطار بود در کانال خود منتشر کرده است. این مرد جوان پس از دستگیری به پلیس گفت برای کسب شهرت و بدست آوردن پول اقدام به تهیه چنین ویدئو‌هایی می‌کرد.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید