باشگاه خبرنگاران/ دوربین مدار بسته در یکی از خیابان‌های شهر گویانیا برزیل صحنه‌ای وحشتناک از یک حادثه را ضبط کرد.
در این ویدئو نشان می‌دهد که به طرز وحشتناکی تایر خودرو به پرواز در می‌آید و با جوانی که کنار خیابان نشسته بود، اثابت می‌کند.گویا این اتومبیل با سرعت بالا در حال مسابقه دادن بود که ناگهان جرقه‌هایی از چرخ جلو سمت راست خودرویش ایجاد می‌شود و پس از آن تایر به همراه نصف میلگرد با شدت به جوانی که روی صندلی کنار خیابان نشسته بود برخورد کرد.
مردی که رو به روی او نشسته بود پس از این حادثه برای چند لحظه گنگ شده بود، وی گفت این حادثه انقدر سریع رخ داد که برای چندین لحظه نتوانست کاری کند. او می‌گوید که دوستش با ضربه تایر به همراه جعبه خالی پرت شد.
این مرد می‌گوید:بعد از اینکه به خودم آمدم به سراغ دوستم رفتم. او نفس می‌کشید و هوشیار بود. به سرعت آمبولانس را خبر کردم. بقیه نیز از این حادثه شوکه بودند. یکی از دوستان به سمت خودرویش رفت تا اتومبیل را تعقیب کند، اما با وجود اینکه آن سه چرخ بیشتر نداشت، توانست فرار کند.
انتشار ویدئو این حادثه در فضای مجازی به سرعت گسترش یافت و کاربران زیادی را شوکه کرد؛ بنابر این گزارش، فرد مصدوم با نام داسیلوا در بیمارستان تحت مراقب قرار گرفت و چند روز بعد، مرخص شد.
دوستان داسیلوا می‌گویند که او خوش شانس‌ترین مرد روی زمین است، زیرا پس از این حادثه تنها با جراحات جزئی توانست جان سالم به در ببرد.
گفتنی است پلیس همچنان به دنبال خودرو متخلف است، اما تا کنون موفق به پیدا کردن آن نشده است.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید