تسنیم/ نمی‌توان در مورد مقاصد توریسم تنها به جاذبه‌های طبیعی بسنده کرد و گاهی سازه‌های مدرن و تکنولوژی تفریحی می‌تواند لذت بازدید از این جاذبه‌ها را دوچندان کنند. برای تعیین مقاصد گردشگری برای بخش زیادی از گردشگران موضوع هیجان در اولویت قرار می گیرد و وقتی خنکای مناطق سردسیر هم به این هیجان اضافه شود حتما مقصد خوبی برای هیجان در تابستان انتخاب شده‌است.

همواره پلهای معلق برای گردشگرانی که به‌دنبال هیجان هستند جذاب بوده و یکی از بلندترین پل های معلق خاورمیانه پل معلق مشگین شهر است. قسمتی از این پل که به صورت شیشه‌ای طراحی شده امکان تجربه منظره‌ای خاص را به گردشگران می‌دهد. همچنین تفریحات هیجان‌انگیز دیگری مانند زیپ‌لاین یا امکانات رفاهی دیگر قدرت انتخاب را در مخاطب افزایش می‌دهد.

پل معلق مشگین شهر روی رودخانه خیاوچایی و پارک جنگلی مشگین شهر قرار دارد، این پل که 2 متر عرض و 365 متر طول دارد به عنوان طولانی ترین پل معلق خاورمیانه شناخته می شود و ارتفاع 80 متری آن هیجان خاصی به بازدید کنندگان می‌بخشد. البته این پل معلق در بخشی از یک مجموعه گردشگری قرار دارد که علاوه بر زیپ لاین‌ها، تالارهای پذیرایی، سوییت‌های اقامتی، ورزش‌های هوایی، اسب و دوچرخه سواری، رستوران گردان و بازارچه‌های صنایع‌دستی و شهربازی در آن تدارک دیده شده است.
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید