باشگاه خبرنگاران/ ویدئویی که در آن چند مرد نقاب پوش مسلح وارد یک فروند هواپیمای مسافربری می‌شوند به ویدئویی داغ در شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. این ویدئو نشان می‌دهد در حالی که دو مهماندار زن هواپیما در داخل کابین نشسته و مشغول صحبت هستند، ناگهان با ورود یکی از این مردان نقاب پوش مسلح شوکه می‌شوند.
همچنین در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که مسافران با دیدن این صحنه هولناک دچار وحشت شده‌اند، یکی از مردان قاب پوش داخل کابین مسافران با صدای بلند آن‌ها را تهدید می‌کند.
این ویدئو ابتدا در تاریخ ۱۸ اکتبر در توئیتر منتشر شد. پس از انتشار این ویدئو مشخص شد که محل وقوع این حادثه مکزیک بوده است. اما با بررسی‌ها و پیگیری‌های انجام شده توسط چند سایت خبری مشخص شد که آنچه در این ویدئو اتفاق افتاده تنها یک مانور آمادگی در برابر هواپیما‌ربایی احتمالی بوده که توسط شرکت هواپیمایی اینترجت مکزیک انجام شده است. ظاهرا این مانور در ماه گذشته انجام شد که ویدئوی آن اکنون در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.
این ویدئو که از زمان انتشار در توئیتر تاکنون بیش از ۳۰۰۰۰۰۰ میلیون بازدید کننده داشته، ۶۲۰۰۰ لایک دریافت کرده و ۳۴۰۰۰ مرتبه نیز رتوئیت شده است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: " به نظر می رسد انجام مانور بوده، چون هنگام هواپیماربایی به کسی اجازه فیلمبرداری داده نمی‌شود. "


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید