میهن پست/ بزرگترین مجسمه های جهان را در حالی به شما معرفی خواهیم کرد که بلندترین این مجسمه ها دارای 182 متر طول است. برای مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر در ادامه با ما همراه شوید.

مجسمه اتحاد در هند: 

این مجسمه از بزرگترین مجسمه های جهان دارای 182 متر طول است و به افتخار والابای پاتل پدر یکی از بنیانگذاران کشور هند ساخته شده است. مجسمه اتحاد در سال 2018 ساخته شده و به همین دلیل در اکثر لیست های مجسمه های بزرگ قابل مشاهده نیست. این تندیس با پایه آن ۲۴۰ متر ارتفاع دارد و با ترکیبی از فولاد و برنز ساخته شده‌ است.

مجسمه بهار معبد بودا: 
این مجسمه دارای 153 متر ارتفاع است. مجسمه بهار معبد بودا (Spring Temple Buddha) در باغی رویایی و زیبا در شهر جیانگ سو کشور چین قرار دارد. این مجسمه در سال 2002 میلادی ساخته شده است و یکی از جاذبه های گردشگری چین محسوب می شود.

مجسمه اوشیکو: 
مجسمه اوشیکو (Ushiku Great Buddha) یکی دیگر از بزرگترین مجسمه های جهان به شمار می آید که در سال 1995 میلادی ساخته شده و در کشور ژاپن قرار دارد. این مجسمه از جنس برنز ساخته شده و هیبت خارق العاده دارد.

مجسمه بودای لایکیون سکیا: 
تنها کافیست نگاهی به این مجسمه بیاندازید تا شما را شگفت زده کند. بودای لایکیون سکیا (Laykyun Sekkya) دارای 116 متر ارتفاع بوده و در سال 2008 میلادی ساخته شده است. این مجسمه یکی از جاذبه های گردشگری کشور میانمار به شمار می آید.

مجسمه گوانین نانشان: 
کشور چین بزرگترین مجسمه های جهان را در خود جای داده است. مجسمه گوانین نانشان (Guanyin of Nanshan) نیز در چین قرار دارد. این مجسمه دارای 108 متر ارتفاع بوده و استان هاینان میزبان آن است.

مجسمه های امپراتورهای یان و هوانگ: 
مجسمه ای خیره کننده که بر روی کوهی با 106 متر ارتفاع کنده کاری شده است. این مجسمه در کشور چین و استان هنان قرار دارد.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

بلد
بلد آگهی