باشگاه خبرنگاران/ تماشای یک ببر غول پیکر در پارک حیات وحش شاید تجربه‌ای خوشایند برای هر گردشگری نباشد. حال تصور کنید اگر صحنه مبارزه دو ببر غول پیکر بصورت تصادفی در مقابل چشمان چنین گردشگرانی قرار بگیرد واکنش آن‌ها چه خواهد بود؛ اتفاقی که به تازگی در یکی از پارک‌های حیات وحش هند رخ داد و صحنه‌ای وحشتناک را در مقابل چشمان وحش زده گردشگران رقم زد.

ویدئویی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است لحظه مبارزه این دو ببر غول پیکر را با یکدیگر نشان می‌دهد. در این ویدئو که توسط یکی از گردشگران و از فاصله‌ای دور تهیه شده این دو ببر خشمگین در حالی که صدای غرش آن‌ها شنیده می‌شود با هم مبارزه می‌کنند. این ویدئو اولین بار توسط پروین کاسوان، مامور جنگلبانی هند در توئیتر منتشر شد.

کسوان در کپشن این ویدئو به بینندگان پیشنهاد داد تا صدای غرش ببر‌ها را با هندزفری تلفن همراه خود بشنوند. این ویدئو که در تاریخ ۱۴ ژانویه منتشر شد تاکنون بیش از ۹۵۰۰۰ بیننده داشته و نزدیک به ۷۰۰۰ لایک دریافت کرده و ۲۵۰۰ بار نیز بازنشر شده است.

انتشار این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «آه، خدای من. تابحال چنین چیزی را ندیده بودم. این حیوان (ببر) چه ابهتی دارد!»ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید