باشگاه خبرنگاران/ یکی از نکات مهم در حین رانندگی کاستن از سرعت خودرو در هنگام نزدیک شدن به پیچ‌ها است. رانندگان حرفه‌ای همیشه در هنگام رانندگی با رسیدن به محل‌هایی که دارای پیچ‌های خطرناکی هستند از سرعت خودروی خود کاسته و پس از عبور از پیچ دوباره به سرعت مورد نیاز باز می‌گردند. توجه به این نکته می‌تواند از بسیاری از حوادث رانندگی جلوگیری نماید. نکته مهمی که یک راننده تریلی اهل تایلند با بی توجهی به آن خانواده اش را داغدار کرد.
در این حادثه که صبح روز شنبه در پل " تاپ چانگ مای " در بانکوک، پایتخت تایلند رخ داد این راننده پس از سقوط با تریلی خود هنگام عبور از پل جانش را از دست داد. ویدئویی که توسط دوربین‌های مدار بسته تهیه شده چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو این تریلی سبزرنگ با سرعت زیاد در حال بالا رفتن از پل دیده می‌شود. در حالی که یک پیچ بسیار خطرناک در مقابل راننده قرار گرفته است او بدون توجه به آن و کم کردن سرعت اقدام به طی کردن مسیر می‌کند.
لحظاتی بعد کانتینر تریلی به سمت چپ منحرف شده و موجب سقوط تریلی از ارتفاع ۱۸ متری به پایین پل می‌شود. در این حادثه راننده تریلی که هویتش" ویچاک دوککام" اعلام شده و ۴۰ ساله بود جانش را از دست داد. او پس از این حادثه به بیمارستان منتقل شد، اما پزشکان نتوانستند جانش را نجات دهند. همچنین در این حادثه بطور معجزه آسایی به رانندگانی که در لحظه وقوع حادثه در پایین پل در حرکت بودند آسیبی وارد نشد. جمع آوری بقایای این تریلی از روی کف اتوبان بیش از دو ساعت به طول انجامید. تحقیقات پلیس تایلند در مورد این حادثه ادامه دارد.