باشگاه خبرنگاران/ تصور کنید صبح از خواب بیدار شده اید و قصد رفتن به محل کار خود را دارید. ناگهان پس از بازکردن درب خودروی خود صدای نوزادی را می‌شنوید که در عقب صندلی خودروی شما گریه می‌کند. چه احساسی پیدا می‌کنید؟ این صحنه‌ای بود که به تازگی یک مرد چینی در شهر «وِنژو» در استان ژیجیانگ چین با آن روبه رو شد.

این مرد که هویتش مشخص نشده پس از بازکردن درب خودروی خود دختر نوزادی را در عقب صندلی ماشینش مشاهده کرد. این نوزاد در حالی که در داخل یک حوله پیچیده شده بود از طریق پنجره در داخل خودروی این مرد گذاشته شده بود. ظاهرا فرد یا افرادی که اقدام به چنین کاری کرده بودند شیشه خودرو را نیز شکسته بودند.

این مرد بلافاصله با پلیس و اورژانس پزشکی تماس گرفت و آن‌ها نوزاد را به بیمارستان منتقل کردند. پس از انجام معاینه مشخص شد که این کودک کاملا سالم است و دارای نقص عضو یا بیماری ژنیتکی نیست. پس از این حادثه پلیس محلی چین جستجو‌های خود را برای شناسایی والدین این کودک آغاز کرد. پلیس در تحقیقات خود سرنخی از مادر ۲۰ ساله کودک به دست آورد که نشان می‌داد او پس از زایمان کودک در یک توالت عمومی آن را در داخل خودرو رها کرده است. او گفت از کار خود پشیمان است و قول داد که به خوبی از فرزندش مراقبت کند.