کارناوال/ در این مطلب ویدیویی از اوساکا را می‌بینید که یکی از مهم‌ترین شهرهای ژاپن شمرده می‌شود و مرکز استان اوساکا است. در ادامه توضیحاتی درباره شهر اوساکا را با شما به اشتراک می‌گذاریم و تعداد از دیدنی های اوساکا را نیز نام می‌بریم تا در کنار تماشای ویدیو، بیشتر این شهر زیبا را بشناسید. 

اوساکا در ناحیه کانسای ژاپن و در اصلی‌ترین جزیره این کشور یعنی هونشو (Honshu) قرار دارد. این شهر تماشایی در سال 1889 تاسیس شد و به مرور زمان به حدی گسترش یافت که تا به امروز 87 درصد بر مساحت آن افزوده شده است. جالب آنکه اوساکا در طول روزها، دومین شهر پرجمعیت کشور ژاپن به حساب می‌آید و شب‌ها به سومین شهر پرجمعیت آن بدل می‌شود.

از اوساکا به عنوان «آشپزخانه ملت» یاد می‌کنند و این موضوع، به رستوران‌های متعدد و فرهنگ غذایی جذاب این شهر اشاره دارد؛ در ویدیو پیش رو هم می‌توانید طیف گسترده رستوران‌ها در این شهر را ببینید. از دیدنی‌های اوساکا می‌توان این موارد را نام برد:

قلعه اوساکا | Osaka Castle: این قلعه به عنوان یکی از معروف‌ترین و شاخص‌ترین جاذبه‌های کشور ژاپن شناخته می‌شود و نقش تاثیرگذاری در وحدت این کشور در طول قرن شانزدهم میلادی و در زمان حکومت آزوچی-مومویاما داشته است. قلعه اوساکا در سال 1583 ساخته شد و تا سال 1845 مورد استفاده قرار داشت. 

آکواریوم کایوکان | Aquarium Kaiyukan: این مکان که به عنوان یکی از بزرگترین آکواریوم‌های عمومی دنیا شناخته می‌شود، در نزدیکی خلیج اوساکا واقع شده است. در این آکواریوم بیش از 470 گونه وجود دارد که تعدادشان به 29 هزارتا می‌رسد. 
معبد شیتنوجی | Shitennō-ji: این معبد به دستور شاهزاده شوتوکو (Prince Shōtoku) ساخته شده و در سال 593 میلادی، کار ساخت آن به پایان رسیده است. از این معبد بودایی گاهی اوقات به عنوان اولین معبد بودایی یاد می‌شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar