تابناک با تو/ هر آدمک در این تصویر در شرایط متفاوتی قرار داشته و جایگاه او نیز در روی درخت با بقیه فرق دارد. ابتدا باید هر کدام از این شخصیت‌ها که جایگاهش بیشترین شباهت به شمارا دارد مشخص کرده و سپس ادامه‌ی مطلب را برای مشخص‌شدن پاسخ انتخابتان بخوانید.

پاسخ‌های تست:
اگر یکی از آدمک‌های ۱،۳،۶ یا ۷ را انتخاب کنید شما شخصیت مصمم و با اراده‌ای دارید و از موانع و سختی‌ها هیچ هراسی نخواهید داشت.

اگر فکر می‌کنید آدمک‌های شماره‌ی ۲،۱۱،۱۲،۱۸ و ۱۹ شباهت بیشتری به شما دارند پس شما شخصیت مهربان و دوست داشتنی هستید که هرگاه دوستان و اطرافیانتان به کمک شما نیاز داشته باشند در کنار آن‌ها خواهید بود.

انتخاب آدمک شماره‌ی ۴ به این معنی است که شما انسان ثابت قدمی هستید که برای رسیدن به موفقیت عجله‌ای نداشته و خود را با هر خطری روبرو نمی‌کنید. در واقع شما به سمت موفقیت حرکت می‌کنید، اما به آرامی و از راه‌های بی خطر و مطمئن.

اگر آدمک شماره‌ی ۵ برا انتخاب کنید بدین معنا خواهد بود که شما مضطرب بوده و احساس ضعف می‌کنید و انرژی و میل کمی به زندگی دارید.

اگر آدمک شماره‌ی ۹ انتخاب شما باشد پس باید بگوییم که شما انسان شادی بوده و همیشه دوست دارید از زندگی لذت ببرید.

انتخاب شماره‌های ۱۳ و ۲۱ بدین معنا خواهد بود که شما صرفاً به خودتان وابسته هستید. علاوه بر این شما اغلب نگران بوده و معمولاً از تماس با دیگران و برقراری ارتباط خودداری می‌کنید.

اگر شماره‌ی ۸ را انتخاب کرده اید باید بگوییم که شما انسان خیالبافی هستید و دوست دارید به جای حضور در دنیای واقعی کنونی در دنیای دیگری سیر کنید.

انتخاب آدمک‌های شماره‌ی ۱۰ و ۱۵ نشان می‌دهد که شما به خوبی با شرایط کنار می‌آیید و از زندگی که دارید راضی هستید.

اگر شماره‌ی ۱۴ را انتخاب کرده اید باید بدانید که احتمالاً شما از لحاظ عاطفی سرخورده و به کلی خسته هستید. احتمال این که دچار تنش و چالش عاطفی و درونی باشید بسیار زیاد است.

در صورتی که شماره‌ی ۲۰ را انتخاب کرده باشید باید بگوییم که اعتمادبه‌نفس و تا حدودی خودخواهی در شما نمود پیدا می‌کند. شما انسانی هستید که برای ریاست و رهبری زاده شده اید و می‌خواهید تنها کسی باشید که دیگران به او گوش می‌دهند.

در نهایت اگر انتخاب شما شماره‌ی ۱۶ باشد باید بدانید که از حمایت کردن و پشتیبانی از شخصی خاص خسته شده‌اید و اگر خود را به آدمک شماره‌ی ۱۷ می‌بینید باید بدانید که یک‌نفر شما را بسیار دوست داشته و او شمارا به شدت لوس کرده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar