باشگاه خبرنگاران/ یکی از مواردی که اغلب در کشور هند دیده می‌شود هجوم حیوانات وحشی مانند پلنگ یا ببر به مناطق مسکونی و حمله آن‌ها به انسان یا حیوانات اهلی است. در حالی که حدود دو هفته پیش ورود ناگهانی پلنگ به داخل یک منزل مسکونی و کشتن سگ خانگی در منطقه «ناینیتال» خبرساز شده بود به تازگی نیز وقوع اتفاقی مشابه در منطقه «بهاتاکوفار» هند خبرساز شده است.

در این حادثه یک پلنگ پس از ورود به حیاط یک خانه مسکونی  سگ خانگی را کشت  و سپس لاشه این حیوان را به محوطه قبرستان محلی منتقل کرد. در ویدئویی که توسط یکی از شاهدان عینی و از داخل ساختمان قبرستان تهیه شده لحظه انتقال سگ توسط این پلنگ به داخل حیاط قبرستان را نشان می‌دهد. در این ویدئو این پلنگ سگ را که ظاهرا پس از مورد حمله قرارگرفتن کشته شده است روی زمین کشیده و به مکانی امن منتقل می‌کند.

حدود دو هفته پیش نیز یک پلنگ پس از ورود به داخل خانه مسکونی در هند به سگ خانگی حمله‌ور شده و این حیوان را از پای در آورد. یکی از اعضای خانواده صاحب این سگ که از نزدیک شاهد این اتفاق بود به خبرنگاران گفته بود که پیش از آنکه بتواند کاری انجام دهد پلنگ به سگ آن‌ها حمله‌ور شده و آن را از کشته است. او ضمن هشدار به مسئولان محلی گفته بود اگر چاره‌ای برای این معضل اندیشه نشود به زودی آن‌ها به انسان‌ها نیز حمله ور خواهند شد.


به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar