باشگاه خبرنگاران/  روز جمعه شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که طرفداران دنیای ماوراء الطبیعه را ترساند. بر اساس این خبر، نسخه واقعی عروسک نفرین شده آنابل که ما آن را در فیلم‌هایی مثل فرنچایز احضار، آنابل و موارد دیگر دیده‌ایم، از موزه شگفتی وارن (the Warren's Occult Museum) در کانکتیکات که در آن نگهداری می‌شده فرار کرده است.

این عروسک در دهه ۱۹۷۰ توسط محققان ماوراء الطبیعه اد و لورن وارن کشف شد، آن‌ها ادعا می‌کردند که آنابل توسط نیرو‌های شیطانی تسخیر شده است؛ لورن وارن سال گذشته در ۹۲ سالگی درگذشت.

اما مسئله فرار این عروسک تسخیر شده از موزه مذکور یک شایعه اینترنتی بیش نیست که احتمالا با دستکاری ویکی‌پدیا شروع شده است. در ادامه می‌توانید جواب ویکی‌پدیا به مسئله فرار این عروسک از موزه را در روز جمعه مشاهده کنید:

با این حال، باید گفت که خود این موزه از سال ۲۰۱۷ به دلیل نقض قوانین ناحیه‌ای تعطیل شده است. گفته می‌شود این مکان در واقع یک خانه است و شرایط موزه را ندارد. خیابان منتهی به آن بسیار باریک بوده و پارک کردن خودرو برای هر فردی در آن منطقه سخت است و موجب اذیت آزار برای مردمی می‌شود که در آن نزدیکی زندگی می‌کنند.

در نهایت مسئله مهم این است که آنابل هنوز در جای خود حضور دارد و احتمالا سال ۲۰۲۰ نمی‌تواند با فرار یک موجود ماوراء الطبیعی از جعبه خود از این هم بدتر شود.


به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar