ایران/ جسد قربانی "سلنا آن بردلی "‌ ۲۳ ساله در حالیکه توسط نامزدش مثله شده بود در فریزر پیدا و به پزشکی قانونی ایالت تگزاس آمریکا منتقل شد.
بنا بر گزارش های پلیس با ناپدید شدن قربانی اعضای خانواده وی از پلیس درخواست کمک کرده و متذکر شدند که پیامی از وی در فیس بوک دریافت کرده اند که در آن نوشته است " حالم خوب نیست فقط می خواهم تنها باشم و وقتی احساس آمادگی کردم به خانه بر می گردم .جایی که هستم خوب است نگران من نباشید" با این وجود اعضای خانواده قربانی این پیام را غیر عادی عنوان کرده و از پلیس خواستار رسیدگی به این موضوع شدند .
با آغاز جستجوها برای یافتن ردی از زن جوان ناپدید شده پلیس به نامزد وی – ویلیام جیمز هرناندز ۳۹ ساله - ظنین شده و جسد قربانی را در فریزر خانه اش پیدا کرد.
این مرد که به جرم قتل عمد بازداشت شده است بیان کرد که به دلیل بارداری نامزدش با وی درگیر شده و از آنجائیکه فرزند نمی خواسته و نامزدش نیز حاضر به سقط جنین نبوده تصمیم به قتلش گرفته است.
سخنگوی پلیس اعلام کرد که متهم به قتل دستگیر و با قرار وثیقه یک میلیون دلاری راهی زندان شده است. در ادامه تصویری از قاتل را مشاهده می کنید؛ 


 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar