اکبر پورموسوی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز، گفت‌: امیدوارم که فردا (جمعه) بازی زیبا و اخلاق مدارانه ای داشته باشیم تا به فوتبال ایران کمک کند. فوتبالی که در آن متاسفانه اصول اخلاقی در آن رعایت نمی‌شود. برخی از رسانه‌ها در مصاحبه‌ها دست می برند. در این قضیه تیم فولاد در این زمینه خیلی متضرر شد.

او در ادامه‌ گفت‌: اگر امروز در مکان دوم جدول رده‌بندی هستیم دلیلش یکپارچگی و اتحاد مجموعه فولاد خوزستان بوده است.

پورموسوی گفت: فولاد فوتبال خیلی خوبی ارائه می‌کند و ثبات خوبی دارد، اما گسترش فولاد نیز روند خیلی خوبی گرفته و بازی در مقابل این تیم سخت است؛ البته مقابل تیم هایی که خوب فوتبال بازی می کنند، تیم ما هم نمایش خوبی دارد.

سرمربی فولاد درباره روند بازی‌های تیمش گفت: وقتی با تیم بزرگی بازی می‌کنیم، نوع و روش بازی آن تیم مشخص است، اما بازی کردن مقابل تیم‌هایی که انتحاری بازی می‌کنند، سخت است و بعضی مواقع، مقابل تیم‌های پایین جدولی غافلگیر شده‌ایم و شاید یکی از ضعف‌های تیم ما این است که مقابل تیم‌هایی که بازی مستقیم ارائه می‌کنند، دچار مشکل می‌شویم.

او گفت: ما نه به دنبال رکورد هستیم و نه اهداف دست نیافتنی. این که ۱۳ هفته است نباخته‌ایم از طرفی به بازیکنان، خودباوری داده و از سوی دیگر شاید آن ها را دچار استرس کند./ ایسنا

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar