تسنیم/ مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرج با بیان اینکه انتصابات قومیتی در استان البرز بیداد می‌کند، گفت: فساد اداری باید از استان البرز ریشه‌کن شود.

علی مجیدی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز‌ جمعه امروز کرج اظهار داشت: آنچه در شرایط فعلی، کشور را می‌تواند از مشکلات نجات دهد نگاه انقلابی است و تنها راه برای رفع معضلات معیشتی و اقتصادی تفکر انقلابی بر آمده از انقلاب اسلامی است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج با بیان اینکه تفکر و نگاه انقلابی دفاع مقدس را به سود ایران اسلامی به پایان رساند، افزود: حقوق نجومی، اختلاس و آقازادگی نتیجه دوری از نگاه انقلابی است و رویکرد انقلابی با این کارها همخوانی ندارد و مسئولان اجرایی کشور تفکر انقلابی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

مجیدی به اغتشاشات و آشوب‌های اخیر ایجاد شده در کشور اشاره کرد و گفت: آتش زدن پرچم جمهوری اسلامی ایران و تخریب اماکن عمومی و دادن شعار هنجارشکن مطالبه اقتصادی مردم نیست و افرادی که این کارهای سخیف را انجام دادند از بدنه مردم ایران اسلامی نیستند.

وی با بیان اینکه افرادی که به تخریب اموال عمومی پرداختند از دشمنان خارجی خط گرفتند، اضافه کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران به دنبال براندازی انقلاب اسلامی هستند و بزرگترین عبرت این اغتشاشات این بود که دشمنی آمریکا برای مدعیان کدخدا پرست مشخص شد.

فعال دانشجویی استان البرز با تاکید بر اینکه تنها راه حل مشکلات اقتصادی کشور توجه به اقتصاد مقاومتی است، خاطرنشان کرد: افزایش قیمت کالاهای اساسی سبب شرمندگی پدران خانواده‌ها می‌شود و متاسفانه آمار طلاق در کشور برای اولین بار از میزان نرخ ازدواج پیشی گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه صاحبان اصلی انقلاب، کوخ‌نشینان مستضعف هستند، بیان کرد: عده‌ای به دنبال سوءاستفاده سیاسی از مطالبات به حق مردم هستند و اینکه مردم در اثر این مشکلات به نظام جمهوری اسلامی بی‌اعتماد شدند، حرفی بسیار پوچ و بیهوده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج تاکید کرد: سهولت در پرداخت وام ازدواج باید انجام شود؛ وام‌های میلیاردی به سهولت پرداخت می‌شود که یک تبعیض آشکار در سیستم بانکی است و کسانی که در کاخ‌های میلیاردی هستند درد مستغصفان را درک نمی‌کنند.

وی ادامه داد: انتصابات قومیتی در استان البرز بیداد می‌کند و فساد اداری باید از استان البرز ریشه‌کن شود.

انتهای پیام

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar