خبرگزاری صدا و سیما/
مأموران انتظامی استان فارس یک تن و ۱۷۲ کیلوگرم مواد مخدر کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران انتظامی استان در ۲۴ ساعت گذشته، یک تن و ۱۷۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش کشف شد.

سردار احمد علی گودرزی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند مقادیری مواد مخدر را به شهر شیراز انتقال دهند.
وی ادامه داد: مأموران با انجام کار‌های اطلاعاتی و پلیسی محل تردد قاچاقچیان را در محور فیروزآباد - شیراز شناسایی و پس از اعزام به محل مورد نظر، یک دستگاه تریلی را توقیف کردند که در بازرسی از آن ۶۷۲ کیلوگرم حشیش کشف و یک نفر قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شد.
فرمانده انتظامی استان فارس ادامه داد: همچنین مأموران انتظامی شهرستان لامرد با هماهنگی مقام قضایی در منزلی واقع در یکی از روستا‌های این شهرستان، در بازرسی از پارکینگ ساختمان و همچنین خودرو پژو ۴۰۵ پارک شده در آن مکان، ۴۵۰ کیلوگرم تریاک کشف و یک نفر را نیز دستگیر کردند.
این مقام انتظامی گفت: همچنین مأموران انتظامی شهرستان ممسنی مطلع شدند فردی در منزل خود اقدام به نگهداری و توزیع مواد مخدر می‌کند.
سردار گودرزی افزود: بلافاصله مأموران به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن مکان ۵۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند؛ در این خصوص یک نفر متهم شناسایی و دستگیر شد

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar