ایسنا/ صادق حقیقی پور در توضیح این طرح‌ها اظهار کرد: عملیات اجرایی شبکه فاضلاب شهرستان رامهرمز با اعتبار 230 میلیارد ریال به طول 20 کیلومتر آغاز شده است.

وی افزود: در قالب این طرح اصلاح شبکه فاضلاب مناطق بلوار رزمندگان، منطقه گرمسیری، محدوده مدرس طالقانی، کوی مقداد و منازل مخابرات شهرستان رامهرمز انجام می‌شود.

مدیر عامل آبفا خوزستان بیان کرد: این پروژه از محل اعتبارات خزانه اسلامی و در مدت زمان 24 ماه اجرایی می‌شود.

حقیقی پور با اشاره به کلنگ‌زنی طرح انتقال فاضلاب بهبهان با اعتبار ٣٥ میلیارد تومان، اظهار کرد:طرح بزرگ شبکه جمع‌آوری و انتقال فاضلاب بهبهان کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

وی افزود: این طرح با اعتباری حدود ٣٥ میلیارد تومان آغاز به کار می‌کند و ما در تلاش هستیم مشکل فاضلاب شهرستان بهبهان را به صورت کامل برطرف کنیم.

حقیقی پور تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح، جمع‌آوری، انتقال و تصفیه فاضلاب شهر بهبهان به منظور کاهش مشکلات سوء بهداشتی و زیست محیطی محدوده طرح است که می‌تواند یکی از مشکلات اساسی این شهرستان را حل کند.

مدیر عامل آبفا خوزستان عنوان کرد: شبکه جمع‌آوری انتقال فاضلاب در شهر بهبهان که عملیات اجرایی آن آغاز شده، به طول ٩ کیلومتر و اعتبار این پروژه از محل اوراق خزانه اسلامی تامین شده است.

وی همچنین با اشاره به شروع عملیات اصلاح خط اصلی شبکه آبرسانی در شهرستان رامهرمز تصریح کرد: عملیات اصلاح این خط با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون تومان بزودی اجرایی می‌شود.

حقیقی پور عنوان کرد: عملیات اصلاح شبکه این پروژه حد فاصل میدان آزادی تا بهشت الزهرا است و اعتبار آن از محل اعتبارات استانی تامین می‌شود.

رئیس هیئت مدیره شرکت آبفا خوزستان خاطرنشان کرد: هدف از اجرای اصلاح خط اصلی شبکه آبرسانی شهرستان رامهرمز کاهش پرت آب، کاهش شکستگی‌ها و افزایش رضایتمندی مردم در این شهرستان است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar