تسنیم/ رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه میلیاردها دلار اموال در بانک مرکزی به اندازه اعتماد مردم ارزش ندارد گفت: پول نفت که نسبت به ابتدای پیروزی انقلاب از ۵ میلیون به ۲.۵ میلیون بشکه رسیده در اثر تحریم‌ها به کشور بر نمی‌گردد.

عزیز اکبریان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار سابق و جدید شهرستان فردیس که صبح امروز در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان فردیس برگزار شد اظهار داشت: مردم به دور از کارهای سیاسی توقع انجام خدمت رسانی از سوی مسئولان را دارند.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه که برخی مسئولان تازه به دوران رسیده مشکل ایجاد می‌کنند، افزود: مهم ترین دستاورد کشور امنیت است و اگر امنیت در کشور وجود نداشته باشد هیچ کاری از پیش نمی رود.

اکبریان با بیان اینکه دشمن به دنبال نا امن کردن ایران است، عنوان کرد: نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی بسیار کارهای بزرگی انجام دادند و ایران با اینکه در منطقه ناامنی قرار دارد ولی امنیت خوبی دارد.

وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران دستاوردهای زیادی دارد ولی عده‌ای فقط نکات منفی را پررنگ می‌کنند و در مجلس نیز نباید فقط نقاط منفی دیده شود و صدا و سیما هم کارهای منفی کوچک را پررنگ نکند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در برخی امور نباید به گونه‌ای بزرگ نمایی شود که تشخیص حق و باطل سخت شود، گفت: به مسئولان توصیه می‌کنم قولی غیر عملی به مردم ندهند و دولت نیز صادقانه به مردم بگوید مشکل مالی دارد.

وی با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی بسیار اهمیت دارد، اضافه کرد: اقتصادی مقاومتی یعنی کارها را سهل و راحت کنیم و اگر اعتماد مردم از دست برود جبران ناپذیر است.

اکبریان تصریح کرد: مهم ترین سرمایه اعتماد مردم است و میلیاردها دلار اموال هم در بانک مرکزی به اندازه اعتماد مردم ارزش ندارد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی قانون بودجه سال 97 در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: در حال حاضر دولت 4 میلیون کارمند دارد و پول نفت که نسبت به اول انقلاب از 5 میلیون به 2.5 میلیون بشکه رسیده در اثر تحریم‌ها به کشور بر نمی‌گردد.

وی با بیان اینکه برای پیشرفت کارها باید وحدت و همدلی تقویت شود،خاطر نشان کرد: برخی با بیان اینکه سرحد آباد باید فرمانداری جدا داشته باشد به وحدت در شهرستان فردیس لطمه می‌زنند.

انتهای پیام/

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar