ایرنا/ معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: پرویز همتی یکی از معلمان این استان توانست در جشنواره کشوری الگوهای برتر تدریس رتبه اول را به خود اختصاص دهد.

عباس سلطانیان : وی از دبیران زیست شناسی آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج است که موفق شد رتبه اول مقاله نویسی جشنواره الگوهای برتر تدریس کشور را کسب کند.
وی اظهار کرد: جشنواره الگوهای برتر تدریس از جمله فعالیتهای گروههای آموزشی دوره متوسطه است که هر سال در دو بخش حضوری و مقاله نویسی تا سطح کشوری برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه دبیرخانه کشوری این جشنواره در قم مستقر است، یادآور شد: در آیینی که به مدت دو روز در قم برگزار شد از نفرات برتر کشوری سیزدهمین جشنواره الگوهای برتر تدریس تجلیل شد.
وی تصریح کرد: چهاردهمین جشنواره الگوهای تدریس برتر دوره متوسطه نظری نیز در سال تحصیلی 97-96 برگزار می شود.
وی اضافه کرد: این جشنواره در راستای اجرای راهکار 7-11 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبنی بر توسعه زمینه پژوهشگری و افزایش حرفه ای معلمان و انتقال تجارب و دستاورد های علمی و ایجاد فرصت های باز آموزی مستمر علمی ، تحقیقاتی و مطالعاتی به اجرا در می آید.
وی خاطر نشان کرد: توسعه مشارکت کارکنان و دانش آموزان در مدرسه ، توانمند سازی کارکنان و دانش مدیریتی مدیران در مقابله با چالش های موجود در واحد های آموزشی را از جمله بخش های اصلاح شده بخش نامه این جشنواره کشوری را نسبت به سال قبل تشکیل می دهد.
وی تاکید کرد: این جشنواره در فرآیند یاددهی و یادگیری نقش مهی دارد که انتظار می رود فرهنگیان فعال در دوره متوسطه مشارکت مطلوب در اجرای آن داشته باشند.
استان البرز بیش از 24 هزار معلم دارد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar