ایسنا/محمد حسین صادقی امروز(24 دی) در جمع خبرنگاران به تشریح آخرین جزئیات پرونده قتل چهار زن کرمانشاهی پرداخت و اظهار کرد: متهمان حاضر در صحنه جنایت چهار نفر بوده اند که تحت تعقیب قراردارند.

وی ادامه داد: این افراد با استفاده از دو قبضه سلاح گرم مبادرت به قتل نموده اند.

دادستان عمومی وانقلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه یک کمیته به منظور رصد لحظه ای این پرونده تشکیل شده است، عنوان کرد: قطعا با جدیتی که دستگاه قضایی وانتظامی در این پرونده دارند، این افراد درکمترین زمان دستگیر خواهند شد.

وی در ادامه به موضوع خشونت در کرمانشاه اشاره کرد و افزود: باید ارتقاء مهارت های ارتباطی را از خانواده ها آغاز کنیم تا همه سطوح جامعه را در برگیرد.

صادقی تصریح کرد: متاسفانه در هنگام بروز اختلاف، سعی برحل منطقی قضیه نداریم و وجه احساسی آن بر قضیه حاکم می شود.

وی با بیان اینکه ظرفیت و آستانه تحمل مردم در هنگام بروز اختلاف ها پائین است، عنوان کرد: خشونت نه تنها مشکلات را حل نمی کند، بلکه به کارگیری آن به تشدید مشکل می انجامد.

دادستان عمومی وانقلاب استان کرمانشاه همچنین از ممنوع شدن حمل و نگهداری قمه، شمشیر، قداره و پنجه بوکس از ابتدای بهمن ماه امسال خبرداد و گفت: جرم بودن حمل این چهار نوع سلاح سرد درصورتی است که به منظور درگیری فیزیکی و ضرب و جرح باشد.

وی از در نظرگرفته شدن شش ماه حبس تعزیری برای حمل کننده این سلاح ها خبرداد و عنوان کرد: تولید و عرضه بدون مجوز این چهار نوع سلاح سرد نیز جرم تلقی می شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar