آخرین خبر/
«محمدصادق طهماسبی» روز دوشنبه 25 دی ماه با جمعی از نمایندگان سازمان های مردم نهاد استان دیدار و گفت و گو کرد.
دبیر شورای پدافند غیرعامل استان در این نشست صمیمی با اشاره به نقش مهم سازمان های مردم نهاد در کاهش تهدیدات و آسیب ها در زمان وقوع مخاطرات مختلف گفت: تقویت سازمان های مردم نهاد مورد تاکید و حمایت مدیریت ارشد استان در دولت تدبیر و امید بوده است.
طهماسبی با بیان تعاریف و اصول پدافند غیرعامل و تشریح برنامه های اداره کل پدافند غیرعامل استانداری ادامه داد: شایسته است راهبردها و اهداف پدافند غیرعامل در بین جامعه تبیین شود که برای تحقق این مهم سازمان های مردم نهاد نقش پراهمیتی برعهده دارند.
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خاطرنشان کرد: ضروری است زمینه های لازم برای تعامل و همکاری بیشتر این اداره کل با سازمان های مردم نهاد بیشتر از گذشته فراهم شود و بتوانیم از ظرفیت های کمّی و کیفی این تشکل ها در حوزه های گوناگون و به ویژه تشکیل قرارگاه دفاع فرهنگی در آینده ای نزدیک به نحو احسن استفاده کنیم.
گفتنی است در ابتدای این نشست نمایندگان سازمان های مردم نهاد رضوان هدایت، نسیم دانش، طبیعت پارسیان، نجوم آسمان شب کویر و انجمن گویندگان جوان ایساتیس دیدگاه های خود را در حوزه های مختلف و آمادگی برای همکاری با اداره کل پدافند غیرعامل استانداری بیان کردند.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar