ایسنا/
حجت الاسلام و المسلمین«علی گندمی» در جلسه کمیته نیروهای مسلح ستاد دهه فجر استان که با حضور فرماندهان رده های مختلف سپاه الغدیر برگزار شد، بیش از 30 سال سابقه انقلاب اسلامی را خار چشم مستکبران دانست و اظهار کرد: شکوه و پایدار انقلاب اسلامی ایران باید در ایام الله دهه فجر به رخ استکبار کشیده شود.

وی با اشاره به توطئه‌های اخیر فرهنگی، اقتصادی، معیشتی و سیاسی دشمنان دین و نظام اسلامی،‌ افزود:‌ حضور پرشور اقشار مختلف جامعه در مناسبت‌های ملی و مذهبی،‌پشتوانه‌ای برای پایداری و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه سپاه الغدیر استان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش تعاملی مسئولان و دست‌اندرکاران در حراست از دستاوردهای انقلاب انقلاب اسلامی،‌گفت: خنثی کردن توطئه آشوب‌های اخیر که علیه ارزش‌های دینی نظام انجام شده بود نمادی بارز از توانایی مسئولان و دست‌اندرکاران اجرایی نظام بوده است.

حجت الاسلام گندمی در ادامه رفع مشکل مردم را مستلزم همکاری و تعامل بیش از پیش مدیران دستگاه‌ها و نهادهای مختلف اجرایی و مدیریتی دانست و بیان کرد: دست‌اندرکاران برگزاری مناسبت‌های ملی و مذهبی به ویژه ایام الله دهه فجر باید نقش سازنده تعامل مدیران در حوزه‌های مختلف را شاخص کنند.

وی در پایان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد پشتوانه مردمی انقلاب اسلامی،‌ خاطرنشان کرد: خوشبختانه به واسطه انقلاب اسلامی روحیه استکبار ستیزی و نفس مقاومت بین تمام مردم جهان نهادینه شده است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar