آخرین خبر/
«سیدمحمد رستگاری» در جمع مدیران اجرایی شهرستان، افزود: مردم باید از عملکرد نظام آگاه باشند و برای تحقق این امر باید همواره ارتباط قوی بین مدیران و خبرنگاران رسانه‌های گروهی در مهریز وجود داشته باشد .

وی ادامه داد: خبرنگاران از سکوت بعضی مدیران شهرستان گله‌مند هستند لذا باید برقراری ارتباط منطقی با نمایندگان رسانه‌های گروهی از جمله مسائلی است که همواره مدنظر مدیران قرار گیرد .

فرماندار با بیان این که بی‌تفاوتی مدیران قابل قبول نیست، تصریح کرد: باید سیاست‌ها، دستاوردها و دستوالعمل‌های دولت را اجرا کرد چرا که اجرایی شدن آنها موجب امیدواری مردم به نظام و کشور می‌شود .

رستگاری یادآور شد: با توجه به موقعیت فعلی‌، گره‌ها و مشکلات مردم به هر طریق ممکن باید حل و فصل شود و نباید هیچگاه از مشکلات آحاد مردم غافل شد .

حجت الاسلام «عبدالرضا محی الدینی» امام جمعه مهریز نیز گفت: باید از وجود نیروهای بومی برای کار در کارخانه‌ها و مراکز اقتصادی و خدماتی شهرستان استفاده شود و کارفرمایان حق و حقوق کارگران را مطابق قانون و مقررات پرداخت کنند .

وی در ادامه به شرکت خودجوش مردم در راهپیمایی هفته گذشته برای پاسخگویی به اقدام هنجارشکنی برخی افراد به بهانه بیکاری، تورم و برخی مسایل اقتصادی و معیشتی اشاره کرد و افزود: مردم در تمام راهپیمایی‌ها، مراسم‌ها و انتخابات حضوری قوی داشته و دارند و پشتیبان نظام و انقلاب هستند لذا باید مشکلات مردم را بررسی در حل و فصل آنها اقدام کرد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar