ایسنا/
«مصطفی سالاری» در جلسه هماهنگی برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار و با تأکید بر برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشن‌های ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برنامه‌های متنوع و باشکوه‌تری در ایام‌الله دهه فجر نسبت به سال‌های گذشته در شهرستان برگزار خواهد شد .

وی با بیان این‌که مراسم‌های مربوط به این ایام باید همراه با یک‌شور و نشاط خاصی در جامعه باشد افزود: در سال جاری باید از برنامه‌ها و اقدامات کلیشه‌ای که در سال‌های گذشته انجام می‌شده است، پرهیز شود و با اجرای برنامه‌های متنوع و خلاقانه ضمن کیفی سازی در راستای افزایش نشاط عمومی جامعه باشد .

فرمانداری یزد با اشاره به مردمی بودن حرکت انقلاب اسلامی ایران،گفت: انقلاب اسلامی ایران مبتنی بر حرکت‌های مردمی بوده و در این زمینه ادارات و نهادهای مختلف با همکاری سازمان‌های مردم‌نهاد بستر برای مشارکت همه اقشار جامعه را در جشن‌های انقلاب فراهم نمایند .

سالاری در ادامه با اشاره به این‌که امروز با نسلی روبرو هستیم که زمان انقلاب را درک نکرده و با پرسش‌های مختلفی روبرو است، تصریح کرد: ارائه ارزش‌هایی که انقلاب اسلامی بر مبنای آن شکل‌گرفته به نسل جوان ضرورت دارد .

رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان یزد بر استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی در تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی تأکید کرد و ادامه داد: امروز برای انتقال مفاهیم و ارزش‌های انقلاب باید مخاطبین و جامعه هدف را شناخته و با توجه به ابزارها و روش‌های جدید برنامه‌ریزی نماییم .

این مقام مسئول در پایان بابیان این‌که وحدت و انسجام باید محور اصلی جشن‌های انقلاب اسلامی باشد خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی با وحدت کلمه و یکپارچگی آحاد ملت به رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید که در شرایط کنونی جامعه، بیش از هرزمانی به این وحدت و انسجام نیازمندیم تا اهداف دشمنان اسلام و انقلاب که باهدف ایجاد تفرقه سعی در کمرنگ نمودن آیین‌های دهه فجر است، خنثی شود .
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar