موج/ "چیتکس" به‌عنوان اولین تاکسی آنلاین مجوز دار از سوی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه و دستگاه قضا، فعالیت خود را به‌طور رسمی در سطح شهر کرمانشاه آغاز کرد.
اولین تاکسی آنلاین دارای مجوز کرمانشاه طی مراسمی با حضور برخی اعضای شورای اسلامی شهر، تاکسیرانی کرمانشاه و پلیس راهنمایی و رانندگی با نام چیتکس شروع به کار کرد.
بحث فعالیت تاکسی آنلاین به‌عنوان بخشی از ایده آل‌های امروز دنیای تکنولوژی چند وقتی است که در کرمانشاه نیز موردتوجه قرار گرفته و البته به‌ طور خود سرانه نیز چند شرکت از همین تاکسی آنلاین‌ها شروع به تبلیغات کردند که البته با بررسی‌های انجام‌ شده توسط سازمان تاکسیرانی کرمانشاه و هماهنگی دستگاه قضا به دلیل نبود آیین‌نامه‌های مدون و نظام‌مند بسته شدند.
اما آنچه طی این مدت به دلیل تقاضای شرکت‌های مختلف مبنی بر فعالیت تاکسی آنلاین در سطح شهر کرمانشاه مورد چکش‌ کاری از سوی تاکسیرانی و شورای شهر قرار گرفت منجر به تصویب و صدور آیین‌ نامه و رعایت ضوابط و قوانین خاص از سوی فعالین این شرکت‌ها و دریافت مجوز فعالیت برای تاکسی آنلاین در کرمانشاه شد و شرکت "چیتکس" باسابقه فعالیت در مشهد مقدس اولین معیارهای کسب مجوز فعالیت در این زمینه را کسب کرد.
کارکرد تاکسی آنلاین به گفته موسوی، مدیرعامل شرکت چیتکس، به این شکل است که شما می‌توانید بدون هیچ دغدغه‌ای از طریق اپلیکیشن که روی تلفن هوشمند خود دانلود کرده‌اید درخواست تاکسی کرده، از مشخصات خودرو، راننده و مکان او مطلع شوید. از طریق جی‌پی‌اس همچنین می‌توانید با مکان‌یابی راننده متوجه شوید او دقیقاً کجاست و تا چه زمان به شما می‌رسد.
قیمت‌ها به طرز قابل‌توجهی از تاکسی‌سرویس‌های معمول شهری پایین‌تر است، سرعت در این پروسه بالاتر و تاکسی‌های اینترنتی در دسترس تر هستند و درواقع شما می‌توانید در هر نقطه‌ای که باشید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید."


امنیت کاربران هوشمند در دنیای مجازی کاملاً حفظ می‌شود

آنچه در این جلسه از سوی نمایندگان نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی استان بسیار موردتوجه بود، حفظ امنیت کاربران تاکسی آنلاین به دلیل استفاده از گوشی‌های هوشمند و همچنین نحوه گزینش رانندگان این شبکه حمل‌ونقلی به دلیل گستردگی مسیر در سطح شهر بود که موسوی در پاسخ به این دغدغه عمومی چنین توضیح داد که " به‌هیچ‌عنوان و تحت هیچ شرایطی شرکت و رانندگان آن از اطلاعات امنیتی کاربر خود به‌جز محل مبدأ و مقصد اطلاع پیدا نخواهند کرد و از طرفی متقاضیان فعالیت در تاکسی آنلاین " چیتکس" می‌بایست علاوه بر دارا بودن خودرویی ایمن و کاملاً سالم، کلیه امور سوءپیشینه را گذرانده و کلیه اطلاعات شخصی راننده در شرکت برای بالا بردن ضریب امنیت ثبت و بررسی می‌گردد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar