ایرنا/ مسئول سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در چهارمحال و بختیاری گفت:بیشتر معاملات دستگاههای اجرایی این استان در سامانه تدارکات ثبت شده است.

سهراب ایل بیگی روز پنجشنبه در نخستین شورای اداری چهارمحال و بختیاری در سال 97 تاکید کرد: تمامی معاملات مناقصه، مزایده و خرید دستگاه های اجرایی باید از طریق این سامانه صورت گیرد.
وی، شفاف سازی، رعایت عدالت، کاهش هزینه ها، صرفه جویی در وقت، کنترل سیستمی قوانین و مقررات ملی کشور، امکان نظارت برخط در تمامی معاملات، مدیریت گردش مالی و کمک به برنامه ریزی برای تخصیص بودجه از مهمترین مزیت های سامانه تدارکات الکترونیکی دولت محسوب می شود.
وی افزود: این سامانه از سال 1390 در چهارمحال و بختیاری راه اندازی شد و در سال 94 بیشتر دستگاههای اجرایی اقدام به ثبت و عضویت در آن کرده اند که ضرورت ثبت معاملات تاکنون به 174 دستگاه اجرایی و شهرداری ها ابلاغ شده است.
ایل بیگی تصریح کرد: تاکنون 91 دستگاه اجرایی در چهارمحال و بختیاری برای این سامانه ثبت نام نهایی و 9 دستگاه اجرایی ثبت نام اولیه کرده اند.
وی یادآور شد: در این مدت 969 تامین کننده مناقصه گر و 393 مزایده گر در این سامانه عضویت یافته اند.
مسئول سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: تاکنون 472 خرید با 154 میلیارد ریال ارزش از طریق این سامانه انجام شده است.
وی گفت: در این مدت 206 مناقصه به ارزش یکهزار و 974 میلیارد ریال بازگشایی شد.
ایل بیگی تاکید کرد: همچنین 66 مزایده به ارزش 396 میلیارد ریال در چهارمحال و بختیاری از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ثبت شده است.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar