تسنیم/ سومین دوره المپیاد ورزشی استان گلستان با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان با شرکت ۴ هزار ورزشکار در گرگان آغاز شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان شامگاه پنج‌شنبه در مراسم سومین دوره افتتاحیه المپیاد ورزشی گلستان اظهار داشت: سومین دوره المپیاد ورزشی استان گلستان با حضور ورزشکاران در 2 بخش پسران و دختران و در رشته‌های والیبال، بسکتبال، دو و میدانی، ژیمناستیک، کشتی آزاد، تکواندو، کاراته، تنیس روی میز، فوتبال (پسران) و فوتسال (دختران) برگزار می‌شود.

وی افزود: در این المپیاد رشته‌های والیبال، دو و میدانی، ژیمناستیک و کاراته در رده سنی نونهالان، رشته‌های بسکتبال، تنیس روی میز، کشتی، فوتبال (پسران) و فوتسال (دختران) در رده سنی نوجوانان و تکواندو در هر دو رده سنی نونهالان و نوجوانان برگزار می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با اشاره به شرکت حدود 4 هزار ورزشکار دختر و پسر از شهرستان‌های استان در این المپیاد تصریح کرد: برگزاری المپیاد سبب توسعه کمی و کیفی ورزش استان می‌شود و نخبه‌های ورزشی پس از شناسایی و معرفی، می‌توانند به تیم‌های ملی راه پیدا کنند.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزیر ورزش و جوانان هم در این مراسم گفت: امیدواریم برگزاری المپیاد ادامه‌دار باشد و مدیران ارشد گلستان حامی ورزش این استان هستند که امیدواریم نتیجه برگزاری المپیاد ورزشی گلستان، کسب مدال‌های المپیک توسط ورزشکاران استان باشد.

امیررضا خادم تصریح کرد: برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام به اعتبار نیازمندیم و امیدواریم با دریافت اعتبارات، طرح‌های نیمه تمام ورزشی در کشور را به پایان برسانیم.

وی افزود: المپیاد کار مبتکرانه‌ای بود که به حوزه نونهالان و نوجوانان اختصاص داده شد که به طور حتم نتایج آن در میان‌مدت برای استان بزرگ گلستان به همراه خواهد داشت.

استاندار گلستان هم در این مراسم گفت: وزارت ورزش و جوانان همواره حمایت‌های خوبی از ورزش گلستان داشته و امیدواریم برنامه‌های خوبی با حمایت وزارتخانه برگزار کنیم و امیدواریم امسال 5 یا 6 برنامه ورزشی بزرگ در گلستان برگزار و 35 تا 40 پروژه ورزشی را در استان افتتاح کنیم.

سید مناف هاشمی اظهار کرد: برگزاری المپیاد ورزشی سبب استعدادیابی برای آینده ورزش گلستان خواهد شد تا رشته‌های ورزشی را در استان توسعه دهیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar