ایسنا/ مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از اصلاح تغییرنام بی‌سر و صدای میدان شهید«همدانی» با پیگیری بسیجیان همدان خبر داد.
علی اکبر کریم‌پور با اشاره به خبری که درباره تغییر نام میدان سردار همدانی به میدان شهدای خلبان منتشر شده بود، اظهار کرد: سال 94 در مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی میدان فرودگاه همدان به نام این شهید سرافراز تغییر یافت.
وی ادامه داد: چندی پیش شاهد تغییر نام این میدان به نام میدان شهدای خلبان بودیم که باعث تأسف و تأثر مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان شد.
مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه این اقدام بی‌سر و صدا صورت گرفت، گفت: نامگذاری میادین و خیابان‌های شهر به نام شهدای والامقام یکی از اقدامات خوب برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و آشنایی نسل‌های آینده با رشادت‌های این بزرگان است اما تغییر نام میدان از نام یک شهید به نام شهیدی دیگر زیبنده نیست چراکه همه شهدا بر گردن ما حق دارند.
وی خاطرنشان کرد: بهتر بود نامگذاری یکی از خیابان‌ها یا میادین شهر به نام شهدای خلبان نیز مطرح و پیگیری می‌شد تا این امر نیز انجام گیرد.
کریم‌پور یادآور شد: نامگذاری ورودی شهر همدان به‌نام سردار همدانی که رشادت‌ها و دلاوری‌های ایشان در دفاع از مظلومتن در جهان زبانزد بوده و شناخته شده است، بهترین معرف و مؤید برای شهر دارالمجاهدین همدان و نقش‌آفرینی آن در مقابله با استکبار و دفاع از مظلومین دنیا است.
وی یادآور شد: به محض اطلاع از این تغییر‌نام بی سرو صدا با پیگیری‌هایی که بسیجیان دلسوز شهر همدان داشتند مجدد نام این میدان به نام سردار شهید «همدانی» اصلاح شد.
مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اظهار کرد: مسئولان ما باید بدانند که مردم تمام کارهای آنها را رصد می‌کنند و اگر کسی از خط قرمز‌های انقلاب عبور کند، با آن برخورد می‌کنندهمراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar