ایلنا/رئیس کلانتری ۲۰۸ گفت: متهم که غافلگیر شده بودند سعی کرد با اظهارات واهی و بهانه‌های مختلف خود را از دست ماموران‌‌ رها کنند اما این امر کارگر نیفتاد.
سرگرد ایوب صالحی گفت: با توجه به سرقت‌های مکرر کوله مسافران در پایانه جنوب، بررسی و تحقیقات میدانی از سوی ماموران تجسس کلانتری آغاز و مشخص شد سارق از غفلت مسافران سوء‌استفاده کرده و در فرصت مناسبی کوله آنان را کش رفته است.
وی افزود: تعقیب و مراقبت‌های هدفمند، آغاز شد تا اینکه صبح روز گذشته ماموران یکی از گشت‌های انتظامی کلانتری هنگام گشت‌زنی در پایانه جنوب، متوجه رفتار مشکوک فردی شدند که در حال حمل ۵ کوله‌پشتی مسافرتی بود که وی را تحت نظر قرار دادند.
سرگرد صالحی عنوان داشت: پس از دقایقی مراقبت ویژه و اطمینان از تطبیق مشخصات اعلامی سارق کوله‌ها، با متهم تحت مراقبت، ماموران وارد عمل شده و در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر کردند.
رئیس کلانتری ۲۰۸ تصریح کرد: متهم که غافلگیر شده بودند سعی کرد با اظهارات واهی و بهانه‌های مختلف خود را از دست ماموران‌‌ رها کنند اما این امر کارگر نیفتاد و متهم به همراه کوله‌های کشف شده به کلانتری منتقل شد.
وی اظهار داشت: در همین اثنا یکی از مال‌باختگان به کلانتری مراجعه و ضمن شناسایی کوله خود، به طرح شکایتی از سارق اقدام کرد.این مقام انتظامی در پایان با اشاره به تکمیل پرونده با اقرار متهم، گفت: متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کلانتری قرار دارد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar