تسنیم/ ورزشکار زنجانی تیم ملی اسکیت گفت: به دلیل مصدومیت از ناحیه تاندون پا از تمرینات مرحله سوم تیم‌ملی انصراف دادم.
رویا صفوی به وضعیت جسمی خود اشاره و اظهار داشت: به دلیل مصدومیت از ناحیه تاندون پا از تمرینات مرحله سوم تیم‌ملی انصراف دادم.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون تمرینات خود را سبک‌ پیگیری می‌کنم، ابراز کرد: ترمیم پارگی تاندون نیاز به زمان بیشتری دارد و باید کاملا برطرف شود.
ورزشکار زنجانی تیم ملی اسکیت از برنامه آینده خود برای شرکت در مسابقات لیگ‌برتر خبر داد و گفت: در مسابقات لیگ‌برتر بعد از ماه رمضان شرکت خواهم کرد.
وی از قرارداد خود با تیم‌ اتلتیک تهران خبر داد و افزود: به احتمال خیلی زیاد با این تیم‌ در مسابقات لیگ‌ برتر شرکت خواهم کرد.
صفوی با بیان اینکه طبق قوانین جدید فدراسیون اسکیت‌بازان سرعت در مسابقات آسیایی جاکارتا شرکت‌ نخواهند کرد، خاطرنشان گرد: فقط اسکیت‌بازان ماده 42 کیلومتر از ایران به مسابقات اعزام‌‌خواهند شد و اگر هم مصدوم‌ نبودم شانس شرکت در مسابقات آسیایی جاکارتا را به هیچ وجه نداشتم.
اوایل دی ماه سال گذشته دو اسکیت‌باز زنجانی به تیم ملی راه پیدا کردند که متاسفانه رویا صفوی در اواخر سال گذشته مصدوم شد و دوران درمان را سپری می‌کند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar