ایرنا/ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار گفت: بیش از20 میلیون لیتر نفت گاز از مهر ماه سال گذشته تاکنون توسط تعاونی های مرزنشین در مرزهای پیشین و ریمدان این شهرستان به پاکستان فروخته شد.
مصطفی نخعی روز شنبه اظهار داشت: ارزش این فرآورده نفتی 176 میلیارد ریال بود که نسبت به 49 میلیارد ریال سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.
وی افزود: میزان فروش فرآورده نفتی در مرزهای ریمدان و پیشین در مدت مشابه سال 1395 نیز چهار میلیون و 500 هزار لیتر بوده است.
وی اعمال دقت، نظارت و کنترل بیشتر در حفظ سرمایه های ملی کشور را خواستار شد.
وی همچنین بر ارتقای فعالیت ها و افزایش سطح خدمت رسانی به مردم با برنامه ریزی، کنترل، نظارت و پایش مستمر اقدامات تاکید کرد.
نخعی خدمات رسانی مطلوب و جلب رضایت مرزنشینان را از اهداف شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی عنوان کرد.
وی تصریح کرد: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار با داشتن سه ناحیه سوخت رسانی شامل ناحیه مرکزی، ناحیه ایرانشهر و ناحیه نیکشهر و حدود 300 کیلومتر ساحل در دریای عمان و مجاورت با اقیانوس هند و بیش از 150کیلومتر مرز خاکی با کشور پاکستان، یکی از مناطق راهبردی از نظر سوخت رسانی است.
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار، یکی از مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران بوده که از سال 1378 به دنبال تفکیک منطقه سیستان و بلوچستان به 2 منطقه زاهدان و چابهار بطور مستقل و متمرکز به تامین، نگهداری و توزیع فرآورده های نفتی اقدام می کند.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar

نسخه جديد
آگهی