تسنیم/هنوز چند روزی از شکستگی لوله و هدر رفت هزاران لیتر آب در خیابان جام جم نگذشته که بار دیگر این سریال غم‌انگیز در این محل تکرار شد.
بعد از هدر رفت هزاران لیتر آب در خیابان جام جم بر اثر شکستگی لوله در 28 اردیبهشت امروز ساکنین محله بار دیگر خبر از شکستگی لوله در نزدیکی همان نقطه قبل دادند.
یکی از شاهدان گفت: بعد از اذان صبح متوجه جمع شدن آب در خیابان شدم اما با تصور اینکه ممکن است یکی از همسایه ها حیاط خانه اش را شسته باشد از آنجا عبور کردم.
خسروی ادامه داد: ساعت 8 صبح راهی محل کار بودم که با دریاچه ای بزرگ و پر آب در محل مواجه شدم و یقین پیدا کردم که دوباره لوله آب آسیب دیده است.
وی ادامه داد این اتفاق برای چندمین بار متوالی در این محل رخ می دهد که متاسفانه شرکت آب و فاضلاب تاکنون هیچ اقدامی برای تعویض لوله های فرسوده آب انجام نداده است.
وی تصریح کرد: حالا تقریبا هشت ساعت از این ماجرا می‌گذرد اما هنوز شکستگی لوله و هدر رفت آب در اینجا مهار نشده است.
یکی دیگر از ساکنین هم اظهار داشت: از ساعتی که ماموران آب به محل اعزام شده‌اند جریان آب خانه‌ها قطع شده و با توجه به اینکه اکثر مردم روزه‌دار در اینجا از کولرهای آبی استفاده می‌کنند نیاز به آب در ساعات ظهر و بعداز ظهر بیشتر احساس می‌شود.
وی دلیل تأخیر در امدادرسانی را در اطلاع ندادن به موقع اهالی محله دانست و گفت: حوالی ساعت 12 ظهر یکی از اهالی با شرکت آب و فاضلاب تماس گرفت و ماموران این شرکت به محل اعزام شدند.