آخرین خبر/ یزد ـ مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در جهاد کشاورزی استان یزد با اشاره به خشکسالی‌های پی‌درپی این استان گفت: حرکت دامداران و کشاورزان یزد در این شرایط برای تامین ارزاق مردم، جهادی است.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد موسوی ظهر امروز در دیدار با آیت الله ناصری، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد به تشریح نقش جهاد کشاورزی در محرومیت زدایی پرداخت و اظهار داشت: رونق بخشیدن به کشاورزی و دامداری در بسیاری از مناطق استان یزد سبب رفع مشکلات معیشتی و اشتغالی مردم شده و از سوی دیگر تامین ارزاق بخش دیگری از مردم را به دنبال داشته که این امر اقدامی ارزشمند است.
وی با اشاره به نقش سایر دستگاه‌ها در محرومیت زدایی از مناطق مختلف استان بیان کرد: به طور قطع در این بین نمی توان نقش و جایگاه سپاه و جهاد سازندگی را نادیده گرفت.
موسوی با تأکید بر اینکه جهاد سازندگی و سپاه هر دو، بال انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی هستند، بیان کرد: بدون شک اگر سپاه و جهاد نبود، کشور به سر و سامان نمی‌رسید و در این زمینه سپاه و جهاد کشاورزی خدمات بسیار ارزنده‌ای در محرومیت زدایی از کشور انجام داده‌اند.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان یزد ادامه داد: البته به طور قطع باید در کنار یکدیگر با اقشار گوناگون مردم به ویژه با کشاورزان و دامداران در عرصه خدمت به مردم و نظام مقدس گام‌های محکم و استوار برداریم و ضروری است که در این مسیر، حرکت ما با فرهنگ مقدس جهادی آمیخته شود.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar