تسنیم/ هم‌زمان با ادامه پیدا کردن شوری بالای آب و همچنین کاهش کمی این مایع حیات در شهرستان آبادان، مردم این شهر امروز مقابل فرمانداری ویژه آبادان تجمع کردند.
مردم در این تجمع خواستار رسیدگی فوری به این موضوع شدند و با گرفتن پلاکاردهایی در دست از فرماندار آبادان و دیگر مسئولان خواستند تا مشکل شوری و کمبود آب شرب در آبادان را جدی بگیرند.
این تجمع در حالی مقابل فرمانداری آبادان صورت گرفت که هوا در این شهر به‌شدت گرم شده و هیچ سایه‌ای در محل تجمع وجود نداشت. حضور مردم زیر آفتاب سوزان به‌مدت چند ساعت مقابل فرمانداری ویژه این شهر قابل‌توجه بود.
برخی تجمع‌کنندگان با گرفتن بطری‌های آب‌معدنی در دست، حاد بودن مشکل آب شرب آبادان را به مسئولان یادآور شدند.
شوری آب آبادان به‌حدی است که دستگاه‌های تصفیه آب خانگی نیز توان تصفیه آن را ندارند، به همین دلیل برخی از تجمع‌کنندگان فیلتر آلوده و از بین رفتن این نوع دستگاه را به عموم نشان می‌دادند.
آب شرب سالم یکی از نیازمندی‌های اولیه برای زندگی است و موضوعی نیست که بتوان لزوم آن را در زندگی انکار کرد. با توجه به گرمی هوا در شهرستان آبادان نبود این نعمت خدادادی در خانه‌ها، زندگی مردم را به‌شدت مختل می‌کند. مردم آبادان منتظر اقدام فوری مسئولان برای حل این مشکل هستند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar