آخرین خبر/ ‍ کانال تلگرامی تبرستان در نوشتاری از بیخیال ترین مدیرکل مازندران به ارزشهای اسلامی و آرمان های انقلاب جناب آقای نیکزاد از آموزش و پرورش استان مازندران انتقاد کرده است.
در نوشتار پیش رو به گوشی از بیخیالی های آقای مدیرکل اشاره میشود
۱- سکوت و بیخیالی آقای نیکزاد در برابر توهین رئیس آموزش و پرورش یکی از شهرستان های تحت مدیریت اداره کل آموزش و پرورش مازندران به امام جمعه عباس آباد حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی محمدی ، حدود یک ماه گذشته
۲- سکوت و بیخیالی آقای نیکزاد در برابر ترویج کنندگان تفکر و نماد شاهنشاهی در مراسم آموزش و پرورش قائم شهر در چند روز گذشته ، که متاسفانه این مراسم که با حضور مقامات شهرستان به ویژه رئیس آموزش و پرورش برگزار شد ، ولی سکوت مدیرکل در برابر این اقدام ضد انقلاب و ضد نظام سوال برانگیز است
۳- سکوت و بیخیالی آقای نیکزاد در برابر مدیران مدارسی که کارنامه دانش آموزان را برای دریافت پول از والدین گرو می گیرند و خانواده های بی بضاعت و مستضعف را به دلیل نداشتن پول با بی احترامی و شکستن شان انسانی از مدرسه خارج می کنند ، این دسته گل را هم در چند روز گذشته به آب دادند؟
در مجموعه در تمامی اتفاقات رخ داده آقای نیکزاد مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در سکوت مطلق به سر بردند و هیچ واکنشی به انتقاد و درج اخبار رسانه ها و حتی بیانیه های سازمان های انقلابی و پیرو خط ولایت نشان ندادند و در واقع به مصداق نرود میخ آهنین در سنگ عمل کردند؟
آقای نیکزاد شما بر مسند دستگاه تعلیم و تعلم نشستید که تربیت حدود ۵۰۰ هزار دانش آموز را والدین به شما سپردند ، آیا با بیخیالی نسبت به ارزشها و آرمانها قرار است تا به تربیت نسل آینده انقلاب بپردازید؟

ما همچنان منتظر گفتمان رسانه ای از سمت آقای نیکزاد مدیرکل آموزش و‌پرورش مازندران و پاسخ به سوالات مطرح شده ، هستیم.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در آی گپ
https://igap.net/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar