باشگاه خبرنگاران/ استاندار اردبیل گفت: چهار پیست اسکی جدید با هدف توسعه ورزش و گردشگری زمستانی در نقاط مختلف این استان راه اندازی می شود .
اکبر بهنامجو ، استاندار اردبیل افزود: هم اکنون پیست اسکی زمستانی آلوارس سرعین و پیست اسکی روی چمن فندوقلوی نمین به صورت نیمه کاره فعال است و تلاش می شود در کنار فعال کردن کامل این پیست ها چهار پیست جدید در نقاط مختلف استان احداث و راه اندازی شود.
وی توسعه ورزش و صنعت گردشگری را از اهداف راه اندازی این پیست ها عنوان کرد و گفت: پیست های جدید در منطقه گردشگری شابیل مشگین شهر، اندبیل خلخال، فاز دو آلوارس سرعین و فندوقلوی نمین احداث و راه اندازی خواهد شد تا از ظرفیت های گردشگری این مناطق نهایت استفاده شود.
استاندار اردبیل بیان کرد: برای احداث این پیست ها 400 میلیارد ریال اعتبار نیاز است و تلاش می شود این اعتبار توسط بخش خصوصی تامین و سرمایه گذاری شود.
بهنام جو اظهار کرد: هم اکنون اقدامات خوبی در حوزه گردشگری سلامت و ورزش در اردبیل انجام شده و امیدواریم در آینده نزدیک این استان میزبان رویدادهای بین المللی و جهانی در رشته های مختلف ورزشی باشد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar