حوزه/ نایب‌رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر لزوم توسعه طرح اعزام اساتید مفسر قرآن کریم به نقاط مختلف کشور در ایام مختلف سال به ویژه ماه های رمضان و محرم تاکید کرد.

آیت‌الله مرتضی مقتدایی پنج‌شنبه شب طی سخنانی در مراسم اختتامیه طرح اعزام اساتید حوزوی مفسر قرآن کریم که در دارالقرآن علامه طباطبایی (ره) برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر ویژه از دست اندرکاران این طرح ابراز داشت: حقیقتاً کار بسیار خوبی است این که 160 نفر از اساتید و نخبگان حوزه به عنوان مفسر قرآن در ماه مبارک رمضان به اقصی نقاط کشور رفته و به تفسیر آیات نورانی کلام وحی پرداخته اند.

وی افزود: این حرکت عظیم از دیگر برکاتی است که از بیت مرحوم علامه طباطبایی(ره) سرچشمه گرفته و انشاالله باید کوشید که سال به سال این حرکت مبارک در کل کشور توسعه یابد و بر تعداد اساتید مفسر که به مناطق می روند، افزوده شود.

دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه همچنین گفت: مردم ما شیفته درک معارف و آموزه های ناب قرآنی هستند و این گونه طرح ها و برنامه ها، زمینه خوبی فراهم می کند که بیش از پیش در ساحت نورانی قرآن کریم از برکات بی پایان آن به خصوص در ماه مبارک رمضان بهره مند شوند.

وی ادامه داد: به نظر بنده یکی از کارهای خوبی که در این راستا می شود انجام داد این است که تجارب ارزشمند اساتید مفسر قرآن در این سفرهای نورانی ثبت و ضبط شده و به صورت کتاب و جزوه و یا مقاله در اختیار عموم علاقه مندان و به خصوص طلاب جوان قرار گیرد تا از این تجربه های ارزشمند سفر تبلیغی برای توفیقات آینده خود بهره مند شوند.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar