ایسنا/ معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ثبت نام از اعضای علاقمند به حضور در هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل از ششم تیرماه آغاز شده و به مدت 15 روز ادامه خواهد داشت.
شهرام باباخانی اظهار کرد: با توجه به سپری شدن مهلت سه ساله هفتمین دوره هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل انتخابات هشتمین دوره با ابلاغ نظامنامه انتخابات در استان اردبیل نیز برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: با ابلاغ و تشکیل هیئت نظارت که ریاست آن برعهده مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل است و اعضای دیگر آن همچنین تشکیل هیئت اجرایی از طریق انتخاب 7 نفر از اعضای سازمان نظام مهندسی که ریاست آن با دکتر گسیلی است از ششم تیرماه 97 ثبت نام از اعضا شروع شده و به مدت 15 روز ادامه خواهد داشت.
معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با توجه به آخرین تصمیمات هیئت اجرایی روز انتخابات 12 مهرماه سال 97 تعیین شده و در این راستا 13 نفر هیئت مدیره جدید نظام مهندسی انتخاب و انجام وظیفه خواهند کرد.
باباخانی در مورد زمان و. نحوه تبلیغات کاندیداها در این دوره از انتخابات نیز بیان کرد: در زمان مقتضی توسط هیئت اجرایی نحوه تبلیغات و زمان آن به واجدین شرایط انتخابات اعلام خواهد شد.
وی به بحث تعارض و منافع در برگزاری این دوره از انتخابات اشاره و تصریح کرد: هیئت مدیره از هرگونه کسب درآمد از محل امضای پروانه و مهر آن منع شده‌اند و قرار است اعضای هیئت رئیسه هیچگونه فعالیت حرفه‌ای انجام نداده و اصول اخلاقی مورد تاکید وزیر راه و شهرسازی را رعایت کنند.
معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل محل ثبت نام برای شرکت کنندگان در هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان را طبقه اول مجتمع پزشکان واحد 45 اعلام کرد.
باباخانی اضافه کرد: هیئت نظارت آماده پذیرش انتقادات و پیشنهادات در روند برگزاری این دوره از انتخابات است که شرکت کنندگان می‌توانند در این زمینه پیشقدم شوند.



همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar